5°

Нотатки пані: корисний вплив масажу на організм людини – поради кваліфікованого лікаря-масажиста м.Рівне

Ефективним способом зміцнення здоров’я і профілактики багатьох захворювань, без перебільшення, можна назвати масаж. Його використовують на всіх етапах медичної реабілітації, приводячи з його допомогою в тонус м’язи, відновлюючи працездатність організму після травм, зменшуючи жирові відкладення і знімаючи напругу. “Надаючи сприятливий вплив не тільки на фізичні, але і на духовні сили людини, масаж часто входить в комплекс лікувально-відновлювальних і профілактичних заходів і вельми успішно використовується в спортивній практиці,” –  розповідає лікар-масажист м.Рівне Зелінська Ольга Віталіївна.

лікар-масажист Зелінська Ольга Віталіївна

Дія масажу

Існує величезна кількість видів масажу: масаж спини, обличчя, ніг, голови, живота, точковий, антицелюлітний, косметичний, антистресовий і ін.

Користь масажу полягає взміцненні імунної системи організму; підвищенні пружності та еластичності шкіри; поліпшенні кровообігу і циркуляції лімфи; активізації роботи потових і сальних залоз; нормалізації психоемоційного стану; стимулюванні роботи ЦНС або її заспокоєння; зниженні больових відчуттів; прискоренні метаболічних процесів; позбавлення набряклості; зміцненні/розслабленні м’язів та інше.

Максимальний вплив масаж дає на м’язові тканини. Залежно від типу рухів, він дозволяє розтягнути і розслабити стиснуті від напруги м’язи, повернути їм гнучкість і еластичність, зняти втому і позбутися болю.

Корисний масаж і для кровообігу: розширює  судини і капіляри, покращує циркуляцію крові, насичує мозок киснем та зміцнює імунну систему людини.

Після сеансу масажу сальні і потові залози починають працювати більш активно, поліпшується природне зволоження шкіри, прискорюються процеси її очищення і зволоження.

Жінкам дуже корисно робити масаж обличчя, який дозволяє:

  • досягти більшого ефекту від використання кремів і масок;
  • впоратися з віковими змінами (дряблість шкіри, зморшки, не чіткий контур обличчя та ін.)
  • видалити омертвілі клітини епідермісу;
  • вирішити ряд проблем на підшкірному рівні (набряклість, блідість, висипання та ін.)


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp