
У Рівному судитимуть чоловіка, який пограбував військового

У Рівному скеровано до суду обвинувальний акт проти місцевого жителя, якого обвинувачують у грабежі, вчиненому в умовах воєнного стану. Про це повідомили в Рівненській окружній прокуратурі.
За даними слідства, ввечері 14 березня 38-річний рівнянин, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за злочини проти власності, пограбував військовослужбовця. Інцидент стався на вулиці Степана Бандери в обласному центрі.
Чоловік під приводом показу квартири для подобової оренди вихопив у потерпілого 25 тисяч гривень. Завдяки оперативним діям правоохоронців особу нападника швидко встановили та затримали. Йому оголосили підозру, а суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Наразі обвинувачений визнає свою вину. Досудове розслідування у справі проводили слідчі Рівненського районного управління поліції.
За ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України йому загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.
Нагадаємо, відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.